KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13901053
nr 1390 1053
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Blandteknik, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, daterad 56,46x30, yttermått inklusive ram: 62x46 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:39:06
6/4 15:39:56
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson